16 Mart 2012 Cuma

Geceye Bir Not...


 EYLÜL'DE GEL...


En sevdiğim, dinlerken kendimi kaybettiğim bir ses, bir albümdür Göksel-Hayat Rüya Gibi.. Bu gece dokundu yine kalbime. Uykusuz geçip sabahı görecek olduğum bir geceye en çok onun sesi yakışır. Kaybolur, küçülür giderim hayal dünyamda. İşte o şarkılardan biridir ‘’Eylül’de Gel’’ birkaç satırında şöyle der;

Yapraklar solarken
Adını anarken
Bekletme ne olur
Gelmek zamanı gel
Yok, yok, yok
Gitme, gitme gel
Eylülde gel……

Ne gitmesine razıdır gönül, ne gel diyebilir. Sonbaharda gel, gelmek zamanı gel.. Sen yeter ki gel de mevsimin önemi yok diyor aşık.
Bütün aşk şarkıları giden sevgilinin ardından yazılmış hep. Yan yana olan iki insanın aşkını anlatan bir aşk şarkısı dinlemedim hiç ben. Hep birini yok etmek gerekir kıymetini bilmek, yokluğunu hissetmek için. Yanı başımızdayken kıymeti yoktur geçen zamanın. Yitirip bulduğunda ise en büyük düşmanındır zaman…0 yorum:

Yorum Gönder

Takip Ettiklerim

Popular Posts

En Son Okuduklarımdan

  • Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler
  • Çocuk Davranışlarındaki Korkuyu Tanımak ve Baş Etmek
  • Çocuğunuz Sizden Ne Bekliyor?
  • Bebeklikten Çocukluğa Geçiş
  • Küçük Mucizeler Dükkanı
  • Limon Ağacı

Blogger Anneler

Bu blogda yayınlanan yazı,fotoğraf ve videoların tüm hakları saklıdır.Bu yazı,fotoğraf ve videolardan alıntı yapılması ya da ismimin yazılı,görsel ya da elektronik ortamda kullanılması halinde yetkili Türk mahkemeleri aracılığıyla hukuki işlem yapılacaktır.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Blogger tarafından desteklenmektedir.
 

Blog Template by BloggerCandy.com