13 Aralık 2012 Perşembe

Hayat Devam Ediyor...


Yazacak çok şey birikti sevgili blog. Hayatım yekten değişti. Düşüncelerim bazen beni bile şaşırtacak boyutta farklılıklar gösteriyor. Yaşamam gereken hayatın içinde aynı roldeyim yine. En sevdiğim halimle, yine annelik heyecanlarımla. Daha farklı bakıyorum artık yaşama. Kimse umurumda değil desem bana inanabilir misin..? Cidden öyleyim yalan yok bambaşka bir insan olmamı sağlayan insanlara teşekkürü bir borç bilirim. Tek bir cümleyle, tek bir telefon mesajıyla aslında bana okkalı bir tokat yapıştırmış oldular, sağ olsunlar... 

Kırılan bir bardağı yapıştırdığınızda eskisi gibi olmayacağını bildiğim halde hatalarımı, beni sevenlere yaşattıklarımı toparlamaya çalışıyorum. Eskisi gibi olmuyor belki ama itiraflarımla en azından ben kendimi artık daha iyi hissediyorum.

Neyse...


Kendimi yalnız, kimsesiz, mutsuz hissettiğim bu soğuk şehre sevgili kardeşim Meleğin İstanbullardan gelip yerleşmesiyle eğlenceli bir hayatın kapıları açıldı benim içinde. Yıllardan beri yaptığımız ortak tutkumuz fotoğrafı ticaret kapısına dönüştürmeyi başardık nihayetinde. Özel gün fotoğrafçılığı yapıyoruz artık birlikte. Pan Fotoğraf Evi adı altında çok keyifli işler çıkartıyoruz. Çok yakında yeni haberlerimiz olacak :) 2013'te hayal ettiğim her şey tek tek oluyor gibi.. Fazlasında gözüm yok gerçekten. Ailemle sağlıklı bir ömür diliyorum artık sadece. Bir de çok zor gibi görünse de affedilmeyi..


Zafer Alp... Oğlum çok çok iyi. 29 ayı geride bıraktık. Ben kendimle ve kendi dertlerimle uğraşırken bir de baktım ki aslında minik yavruma olmuş olan. O'nun küçücük dünyası alt üst olmuş. Neyi, kimi seveceğini bilemez olmuş. Dedim ya; herkesten affedilmeyi diliyorum yeni yılda.


Aslında herşeyin özeti bu....

0 yorum:

Yorum Gönder

Takip Ettiklerim

Popular Posts

En Son Okuduklarımdan

  • Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler
  • Çocuk Davranışlarındaki Korkuyu Tanımak ve Baş Etmek
  • Çocuğunuz Sizden Ne Bekliyor?
  • Bebeklikten Çocukluğa Geçiş
  • Küçük Mucizeler Dükkanı
  • Limon Ağacı

Blogger Anneler

Bu blogda yayınlanan yazı,fotoğraf ve videoların tüm hakları saklıdır.Bu yazı,fotoğraf ve videolardan alıntı yapılması ya da ismimin yazılı,görsel ya da elektronik ortamda kullanılması halinde yetkili Türk mahkemeleri aracılığıyla hukuki işlem yapılacaktır.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Blogger tarafından desteklenmektedir.
 

Blog Template by BloggerCandy.com